Portugāļu futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu trešdien pārbaudes spēlē guva divus vārtus, palīdzot Portugāles valstsvienībai ar 5:1 sagraut Kamerūnu.

Tagad Ronaldu kontā valstsvienībā ir 49 vārti, un viņš kļuvis par visu laiku rezultatīvāko Portugāles izlases spēlētāju. Iepriekšējais rekords piederēja Pauletam, kuram ir 47 gūtie vārti.

Pēc pirmā puslaika rezultāts bija 1:1, taču otrajā puslaikā kamerūnieši 18 minūšu laikā ielaida četrus vārtus un "salūza".

"Es nedomāju par rekordu labošanu, tas parasti notiek," pēc rekorda labošanas teica 29 gadus vecais Ronaldu.

Tikmēr citas pārbaudes spēles ar mainīgām sekmēm aizvadīja Latvijas izlases pretinieki 2016.gada Pasaules kausa kvalifikācijā. Turcija savā laukumā ar 2:1 pieveica Zviedriju, Nīderlande viesos ar 0:2 zaudēja Francijai, Īslande ar 1:3 piekāpās Velsai, Čehija nospēlēja 2:2 ar Norvēģiju, bet Kazahstāna cīnījās neizšķirti 1:1 ar Lietuvu.