Trešdien ar vairākiem pārsteigumiem aizritējušas UEFA Čempionu līgas futbolā kvalifikācijas turnīra trešās kārtas pirmās spēles.

Titulētais Skotijas grands Glāzgovas ''Celtic'' izbraukumā ar 1:4 (1:2) atzina poļu kluba Varšavas ''Legia'' pārākumu.

Cīņas ievadā vadībā gan izvirzījās skoti, kad precīzs sitiens mača astotajā minūtē izdevās Kalumam Makgregoram, tomēr pēcāk spēles grožus savās rokās pārņēma mājinieki. Desmitajā minūtē serbu izcelsmes polis Miroslavs Radovičs rezultātu izlīdzināja, bet 36.minūtē jau panāca vadību ''Legia'' komandai. Tikmēr puslaika izskaņā ''Celtic'' palika mazākumā, kad par rupjību noraidīts tika nigērietis Efe Ambroze.

Otrajā puslaikā Polijas klubs guva vēl divus vārtus, izcīnot pārliecinošu panākumu. Zīmīgi, ka gala iznākums šajā duelī varēja būt vēl graujošāks, ja vien Ivica Vrdoļaks būtu realizējis divus 11 metru soda sitienus.

Tikmēr allaž ambiciozais Krievijas klubs Sanktpēterburgas "Zeņit" trešdien izbraukumā negaidīti ar 0:1 (0:1) piekāpās Kirpas klubam Limasolas AEL.

Vienīgos vārtus cīņas 64.minūtē guva polis Lukašs Gikevičs, bet trīs minūtes vēlāk "Zeņit" palika skaitliskajā mazākumā, kad noraidījumu saņēma Beļģijas izlases pussargs Aksels Vitsels.

Savukārt Azerbaidžānā vietējais ''Qarabag'' klubs savā laukumā ar 2:1 (1:0) spēja uzvarēt spēcīgo "Salzburg'' klubu no Austrijas.

Kvalifikācijas trešās kārtas uzvarētāji iekļūs "play-off" kārtā, kuras uzvarētāji kvalificēsies pamatsacensībām. Savukārt trešās kārtas zaudētāja sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas "play-off" kārtā.