Ar ļoti negaidītu zaudējumu 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru svētdien sāka Portugāles izlase, kas savā laukumā ar 0:1 (0:0) piekāpās Albānijai.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas I grupas pirmās kārtas spēlē Portugālei nācās iztikt bez sava līdera Krištianu Ronaldu. Laukumā pārsvars piederēja mājiniekiem, bet pirmajā puslaikā vārti netika gūti. 52.minūtē Bekims Balajs ar skaistu sitienu izvirzīja vadībā Albāniju. Portugāle metās atspēlēties, kas tā arī neizdevās.

Portugāle šajā mačā izdarīja 19 sitienus pa vārtiem, kamēr Albānija atbildēja tikai ar diviem, no kuriem viens bija precīzs.

Citā I grupas spēlē Dānija ar 2:1 (0:0) uzvarēja Armēniju.

Savukārt D apakšgrupā Vācija ar 2:1 (1:0) pieveica Skotiju, bet Polija ar 7:0 (1:0) sagrāva Gibraltāra izlasi. Vēl Gruzija ar 1:2 (1:1) zaudēja Īrijai.

Tikmēr F grupā Ungārija ar 1:2 (0:0) piekāpās Ziemeļīrijai, Fēru Salas ar 1:3 (1:0) atzina Somijas pārākumu, bet Grieķija zaudēja Rumānijai ar 0:1 (0:1).