Fоtо: PantherMedia/Scanpix

Krievijas Futbola savienības algu parādi, tajā skaitā pret izlases galveno treneri Fabio Kapello, pašlaik ir 181 miljona rubļu (3,19 miljonu eiro) apmērā, pavēstījusi valsts darba inspekcija.

Inspekcija norīkojusi savienībai tuvākajā laikā savus parādus dzēst. Neizmaksātās algas personām jāizmaksā mēneša laikā.

Iepriekš savienība publiski apstiprinājusi, ka ir Kapello parādā viņa algu. Oficiāli tās apmēri netiek atklāti, tomēr Krievijas mediji ziņo, ka slavenais itāļu speciālists gadā saņem septiņus miljonus eiro.

Izlases treneru korpuss algu nav saņēmis kopš vasarā notikušā Pasaules kausa izcīņas finālturnīra. Šī iemesla dēļ darbu izlasē pārtraukuši divi no Kapello palīgiem, kuri arī ir itāļi.

Pats Kapello šonedēļ paudis, ka viņam iemesli algu neizmaksāšanai ir paskaidroti, un viņš tos izprot. Treneris apgalvo, ka šī situācija nekādi neietekmē viņa darbu.

Šovasar notikušajā Pasaules kausa izcīņā Krievija nespēja pārvarēt grupu turnīra barjeru, bet pēc turnīra Kapello atzina, ka izlases rindās nepieciešamas svaigas vēsmas. Atlasi 2016.gada Eiropas čempionātam valstsvienība gan sākusi vāji, pirmajos četros mačos iekrājot vien piecus punktus.

Krievijas izlase Pasaules kausa finālturnīrā šovasar startēja pēc 12 gadu pārtraukuma. Bijušais Anglijas izlases treneris Kapello Krievijas valstsvienības vadīšanu pārņēma 2012.gadā.

Krievija 2018.gadā rīkos nākamo Pasaules kausa finālturnīru.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !