Foto: EPA/LETA

Par algas nemaksāšanu Krievijas izlases galvenajam trenerim itālim Fabio Kapello no Krievijas Futbola savienības (RFS) prezidenta amata var tikt atbrīvots Nikolajs Tolstihs.

Tiek vēstīts, ka Kapello alga kavējas jau vairāk nekā sešus mēnešus, bet valsts darba inspekcija līdz pirmdienai bija noteikusi RFS vadībai savu parādu speciālistam samaksāt.

Pašlaik 68 gadus vecais treneris pērn noslēdza jaunu līgumu ar RFS, kas viņam noslēgsies vien pēc 2018.gada Pasaules kausa izcīņas, kam jānorisinās Krievijā. Tiek vēstīts, ka speciālista gada alga ir aptuveni septiņi miljoni eiro, turklāt viņš tiek uzskatīts par pasaulē pelnošāko futbola treneri.

Tiesa, alga Kapello nav maksāta jau septiņus mēnešus, bet kopējais parāds sasniedzis jau aptuveni 600 miljonus rubļu jeb 7,9 miljonus eiro.

Iepriekš Kapello izteicās, ka labprāt pārtrauktu savu līgumu ar RFS.

"Jau vairākus mēnešus neesmu saņēmis līgumā noteikto summu. Pamazām mans pacietības mērs kļūst pilns," izteicies Kapello. Ja RFS lauzīs līgumu ar speciālistu, tai viņam būs jāmaksā 25 miljoni eiro.

Savukārt Krievijas mediji vēsta, ka šo finansiālo problēmu dēļ savu amatu varētu zaudēt Tolstihs, turklāt varētu saņemt pat trīs gadu diskvalifikāciju no futbola.

Iepriekšējā nedēļā RFS prezidents sacīja, ka situācija ap Kapello algu tiekot risināta.

Kapello par Krievijas izlases galveno treneri kļuva 2012.gadā, palīdzot tai kvalificēties Pasaules kausa izcīņai, kur gan komanda nespēja pārvarēt apakšgrupu turnīra barjeru.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!