Vēl vienu negaidītu uzvaru pārbaudes spēlē trešdien izcīnīja bijušās vācu futbola zvaigznes Jirgena Klinsmana vadītā ASV izlase, kas ar 2:1 pieveica Pasaules kausa pašreizējo īpašnieci Vāciju.

Amerikāņu futbolisti pagājušajā nedēļā šokēja futbola sabiedrību, rezultatīvā cīņā ar 4:3 Amsterdamā uzvarot Nīderlandi, ar ko jau piektdien Rīgā tiksies Latvijas futbola izlase. Bet trešdien amerikāņi sagādāja vēl vienu pārsteigumu, Ķelnē izrēķinoties ar sava trenera dzimtenes komandu.

Līdzīgi kā mačā pret Nīderlandi, arī šoreiz ASV izlase atspēlējās un izrāva uzvaru. Pirmajā puslaikā Mario Gece vadībā izvirzīja vāciešus, bet neilgi pirms pārtraukuma Mikels Diskeruds izlīdzināja rezultātu. Uzvaras vārtus ASV futbolisti guva mača izskaņā, kad izcēlās Vācijas trešās līgas kluba "Erzgebirge Aue" spēlētājs Bobijs Vuds. Interesanti, ka 22 gadus vecais Vuds guva uzvaru nesošos vārtus arī mačā pret Nīderlandi.