Latvijas izlases aizsarga Kaspara Dubras pārstāvētā futbola komanda Borisovas BATE no Baltkrievijas otrdien cīnījās neizšķirti UEFA Čempionu līgas trešās kvalifikācijas kārtas pirmajā mačā.

BATE trešajā kārtā spēkojas ar ungāru vienību Sēkešfehērvāras "Videoton", bet pirmais mačs, kurš norisinājās Ungārijā, noslēdzās neizšķirti ar 1:1 (0:0).

Mača rezultātu 56.minūtē atklāja serbs Nemanja Milunovičs, izvirzot BATE komandu vadībā, kur tā atradās līdz pat pēdējai pamatlaika minūtei, kad vārtus mājinieku komandas labā guva un neizšķirtu panāca brazīlietis Paulu Santošs.

Dubra šo spēli sāka sākumsastāvā, laukumā pavadot visas 90 minūtes, taču ar rezultativitāti neizcēlās.

Atbildes spēle norisināsies 5.augustā Baltkrievijā.

Kā zināms, otrajā kvalifikācijas kārtā BATE divu spēļu summā ar 2:1 pārspēja "Dundalk" komandu no Īrijas. Savukārt "Videoton" divu spēļu summā ar 2:1 uzvarēja velsiešu klubu Osvestrijas "The New Saints".

Baltkrievijas čempionātā BATE ar 14 spēlēs izcīnītiem 38 punktiem ieņem līderpozīciju, bet par astoņiem punktiem atpaliek Minskas "Dinamo".

Dubra Baltkrievijas čempionātā laukumā aizvadījis piecas pilnas spēles.