Latvijas futbola izlases kapteinis un aizsargs Kaspars Gorkšs svētdien nopelnīja dzelteno kartīti Čehijas augstākās līgas spēlē, bet viņa pārstāvētā Prāgas "Dukla" cīnījās neizšķirti.

"Dukla" viesos nospēlēja 2:2 (1:1) ar "Zlin" komandu.

Abus vārtus "Dukla" vienības labā guva spāņu uzbrucējs Alvijačs Nestors, kurš turklāt pamatlaika pēdējā minūtē izrāva neizšķirtu.

Tikmēr Gorkšs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, bet brīdinājumu latvietis saņēma jau spēles otrajā minūtē.

Savukārt zaudējumu svētdien piedzīvoja uzbrucēja Valērija Šabalas pārstāvētā Jablonecas "Pribram", kas savā laukumā ar 0:2 (0:0) piekāpās Brno "Zbrojovka" komandai.

Šabala bija mača pieteikumā, taču laukumā nedevās.

Aizsargs Renārs Rode piektdien nebija spēles pieteikumā, bet viņa pārstāvētā Olomoucas "Sigma" viesos ar 1:4 (1:3) kapitulēja "Mlada Boleslav" vienībai.

Turnīra tabulā "Dukla" 26 spēlēs izcīnījusi 30 punktus un ieņem devīto vietu, tikmēr "Pribram" ar 24 punktiem ir 14.pozīcijā, bet "Sigma" ar 21 punktu ieņem 15.vietu 16 komandu vidū.

Savukārt turnīra līdere ar 65 punktiem 25 dueļos ir Plzeņas "Viktoria".