Dienvidamerikas futbola čempionāta finālturnīra jeb "Copa America" ceturtdaļfinālā otrdien kā pēdējā iekļuva Čīles izlase, kas ar 4:2 pieveica Panamu.

Čīles futbola izlasei uzvaru nodrošināja Eduardo Vargass un Aleksiss Sančess, kuri katrs guva pa diviem vārtiem.

Lai gan spēles piektajā minūtē Migels Kamargo vadībā izvirzīja Panamas izlasi, jau poēc desmit minūtēm Vargass izlīdzināja rezultātu, bet pirmā puslaika izskaņā viņš izvirzīja Čīli jau vadībā. Otrajā puslaikā 50. minūtē Sančess panāca 3:1, Panama vienus vārtus atspēlēja 75. minūtē pēc Abdiela Arojo sitiena, bet drīz pēc tam Sančess guva savus otros vārtus mačā un nodrošināja Čīlei vietu ceturtdaļfinālā.

Vēl vienā mačā otrdien Argentīna, kas secv jau bija nodrošinājusi vietu ceturtdaļfinālā, ar 3:0 pārliecinoši pieveica Bolīviju.

Tagad ceturtdaļfināla spēlēs ASV spēlēs pret Ekvadoru, Peru tiksies ar Kolumbiju, Argentīna spēlēs pret Venecuēlu, bet Meksika tiksies ar Čīli.