Holandes futbola izlasē debitējis savulaik izcilā uzbrucēja Patrika Kluiverta dēls Džastins, kurš pirmdien Ženēvā izgāja laukumā vēsturiskā draudzības spēlē, kurā holandieši uzvarēja Eiropas čempioni Portugāli.

Nīderlandes izlase šai mačā svinēja "sauso" uzvaru ar 3:0 (3:0) un izcīnīja nozīmīgu panākumu — portugāļus holandieši nebija pārspējuši kopš 1991. gada.

18 gadus vecais pussargs laukumā iznāca uz maiņu mača 78. minūtē, nomainot Memfisu Depaju, kurš 12. minūtē atklāja šīs spēles rezultātu.

Visus trīs vārtus Holandes izlase guva pirmajā puslaikā, bez Depaja Portugāles izlases vārtsargu Antoniju Lopešu pārspēja arī Raiens Babels (32. min.) un Virdžils van Deiks (47. min.).

Portugāles izlase šo spēli pabeidza skaitliskajā mazākumā, jo 61. minūtē sarkanā kartīte tika parādīta Žoau Kanselu. Toties kārtējo līdzjutēju "uzlidojumu" piedzīvoja Krištianu Ronaldu — kad futbolists pameta laukumu pēc maiņas, vairāki fani izrāvās līdz viņam, uztaisot pašbildi ar slaveno futbolistu, turklāt viens no viņiem nobučoja Ronaldu uz vaiga.

Dāzstins Kluiverts savu profesionālo karjeru iesāka Amsterdamas "Ajax" sistēmā, un šobrīd ir meistarkomandas spēlētājs. Dažāda vecuma Nīderlandes izlasēs viņš spēlē kopš 14 gadu vecuma. Pērn viņš pārstāvēja Holandes U21 izlasi.