Latvijas futbola izlases otrais vārtsargs Pāvels Šteinbors pirmdien kaldināja viņa pārstāvētās Gdiņas "Arka" uzvaru Polijas čempionāta mačā.

"Arka" komanda pirmdien savā laukumā ar 4:1 (2:1) pārspēja tabulā augstāk esošo Krakovas "Wisla".

Latvijas izlases vārtsargs laukumā pavadīja visu spēli.

Vienīgos vārtus Šteinbors ielaida 20. minūtē pēc pretinieku futbolista Zdenēka Ondrāšeka teicama sitiena ar galvu precīzi vārtu stūrī.

Pirms tam Šteinbors bija izsaukts uz Latvijas izlasi, kur gan divos mačos UEFA Nāciju līgas spēlēs laukumā neizgāja, paliekot aiz Andra Vaņina muguras.

Savukārt sestdien Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas "Šlask" komanda Polijas čempionāta mačā viesos nospēlēja 1:1 (1:0) ar Krakovas "Cracovia" vienību.

Tarasovs, kurš arī bija iepriekšējā izlases sasaukumā, turklāt atdeva rezultatīvu piespēli Denisa Rakela vārtu guvumā pret Kazahstānu (1:1), šajā spēlē laukumā pavadīja 90 minūtes.

Polijas čempionāta augstākajā līgā jeb ekstraklasē līdere ar 34 punktu 16 mačos ir Gdaņskas "Lechia". Savukārt "Arka" ar 23 punktiem ir devītajā vietā, bet "Šlask" ar 17 punktiem atrodas 11.pozīcijā 16 komandu konkurencē.

Kad katra vienība turnīrā būs aizvadījusi pa 30 mačiem, čempionāts tiks sadalīts divās daļās - čempiontitulu sadalīs astoņi vadošie klubi, kamēr pārējie astoņi cīnīsies par vietas saglabāšanu elites divīzijā.