Krievijas futbola izlase svētdien 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē izbraukumā ar 4:0 (2:0) uzvarēja Kazahstānu.

Līdz ar to krievi ir reabilitējušies par pirmajā atlases cikla spēlē piedzīvoto zaudējumu pret Beļģiju.

Pirmajā puslaikā ar diviem precīziem sitieniem izcēlās Deniss Čeriševs, kurš divās kvalifikācijas spēlēs guvis jau trīs vārtus. Savukārt otrajā puslaikā precīzi sita arī Artjoms Dzjuba, kamēr bumbu savos vārtos iesita Abzals Bejsebekovs.

Vēl I apakšgrupā svētdien Skotija izbraukumā ar 2:0 (1:0) apspēlēja Sanmarīno.

Kvalifikācijas ievadā I grupā pa trim punktiem guvušas Kipra, Beļģija, Krievija, Skotija un Kazahstāna, kamēr punktu nav Sanmarīno.

Savukārt E grupā svētdien uzvaru savā pirmajā spēlē guva Velsa, kas savā laukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja Slovākiju.

Šīs spēles rezultātu jau piektajā minūtē atklāja Daniels Džeimss, bet pēc tam vārti vairs netika gūti.

Vēl vienā E apakšgrupas mačā Ungārija savā laukumā negaidīti ar 2:1 (1:1) uzvarēja pasaules vicečempioni Horvātiju, panākumu 76. minūtē nodrošinot Mātem Pātkai.

Šajā grupā pa trim punktiem guvušas Velsa, Ungārija, Horvātija un Slovākija, kamēr punktu nav Azerbaidžānai.

Savukārt G grupā svētdien Izraēla savu skatītāju priekšā ar 4:2 (2:1) apspēlēja Austriju, ar trim vārtiem jeb "hat-trick" izceļoties Eranam Zahavi.

Izraēla ar četriem punktiem divās spēlēs kļuvusi par savas apakšgrupas līderi, kamēr ar trim punktiem vienā mačā seko Ziemeļmaķedonija un Polija, bet viens punkts ir Slovēnijai. Savukārt bez punktiem pašlaik cīnās Latvija un Austrija.

Eiropas čempionāta finālturnīram kvalificēsies grupas divas labākās izlases.