"Riga FC" vienība ceturtdien piedzīvoja zaudējumu 1:3 (1:1) UEFA Eiropas līgas "play-off" kārtas spēlē pret Dānijas čempionvienību "FC Kobenhavn".

Spēles rezultātu 18. minūtē atklāja Dānijas vienības uzbrucējs Viktors Fišers. Viesiem 42. minūtē gan padevās iespaidīga atbilde. Antonijs Černomordijs veica tālu piespēli pāri laukumam, kuru efektīgi gaisā apstrādāja Rodžers un Felipe Brisola, izgājienā pret vārtsargu izvirzot Vladimiru Kamešu.

Taču otrajā puslaikā Latvijas klubs nenoturēja iepriecinošu rezultātu. Vispirms uz Roberta Ozola sargātajiem vārtiem tika piešķirts 11 metru soda sitiens, kad bumba viegli skāra pussarga Stefana Paniča plecu.

Savukārt pašās spēles beigās apbrīnojamu tehniku demonstrēja Maikls Santoss, kurš pārmeta bumbu pāri diviem "Riga" vienības aizsargiem, izkārtojot vārtu guvumu 17 gadus vecajam Mohamedam Daramī.

Komandas atbildes spēli aizvadīs 29. augustā, "Skonto" stadionā Rīgā. Veiksminieks divu spēļu summā iekļūs UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā, kurā līdz šim no Latvijas komandām startējis vien futbola klubs "Ventspils", kas šajā turnīra fāzē 2009. gadā trīs no sešām spēlēm spēja izcīnīt neizšķirtu.