Fоtо: Reuters/Scanpix/LETA
Vācijas izlases varonis 2014. gada Pasaules kausā Mario Gece otrdien panācis divu gadu vienošanos ar Nīderlandes čempionāta komandu Eindhovenas PSV.

Jau maija izskaņā Dortmundes "Borussia" sporta direktors Mihaels Corks atklāja, ka Geces dienas Vācijas bundeslīgas klubā ir skaitītas. Otrdien kļuva zināms, ka Gece turpmākos divus gadus pavadīs Nīderlandes čempionātā.

Gece PSV komandai pievienojās kā brīvais aģents.

2014. gada Pasaules kausa finālā Gece ar gūtiem vārtiem nodrošināja Vācijai uzvaru turnīrā, bet vēlāk karjerā sevi tik spoži vairs neizdevās apliecināt. 2016. gadā viņš no Minhenes "Bayern" pārnāca uz "Borussia", bet arī iepriekš zināmā vide sportistam cerētos augļus nenesa.

Futbolists turpmākajos gados cīnījās ar traumām, bet pagājušajā sezonā pie spēles laika tika periodiski, kā rezultātā "Borussia" nolēma nepagarināt ar viņu līgumu.

Gecem sev jaunu komandu neizdevās atrast arī transfēru periodā, bet PSV treneris Rodžers Šmidts spēlētāja piesaisti uzņēmās savās rokās, kā rezultātā noslēgts divu gadu līgums.

"Šovasar saņēmu daudz piedāvājumu, tomēr esmu tas cilvēks, kurš izvēli veic pats. Jūtu, ka esmu gatavs kam patiesi jaunam, bet nedomāju, ka pāreja man radīs sarežģījumus," pēc pieņemtā lēmuma spēlēt PSV teica Gece.

Iepriekš Geces sakarā tika piesauktas Berlīnes "Hertha", Leverkūzenes "Bayer", "Monaco" un "Sevilla" komandas. Tāpat netika izslēgta iespēja, ka viņš noslēgs karjeru, tāpat kā to šovasar izdarīja Andrē Šūrle.

Paredzams, ka Gece savu debiju Nīderlandes čempionātā piedzīvos 18. oktobrī, kad spēlētāji būs atgriezušies vietējos čempionātos no izlašu pārtraukuma.

Šī Gecem būs pirmā pieredze leģionāra gaitās, jo iepriekš karjerā viņš spēlējis tikai Vācijas bundeslīgas komandās. Vācijas izlasē futbolists aizvadījis 63 spēles, kurās izcēlies ar 17 vārtiem.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !