Sestdien, 16. oktobrī, aizvadītas "Optibet" telpu futbola virslīgas otrās kārtas spēles. Par lielāko pārsteigumu parūpējās debitante FK "Nīca"/"OtankiMill", kas pieveica iepriekšējās sezonas vicečempionus FC "Petrow"/"Jelgava", raksta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Otro uzvaru pēc kārtas mājās izcīnīja "Jēkabpils Lūši"/"Ošukalns", kas starpsezonā palika bez sava labākā vārtu guvēja Dmitrija Kuzmina. Mačā pret debitanti SK "Kengaroos" snaipera lomu uzņēmās Maksims Potlovs, kura kontā četri gūti vārti, kamēr salaspiliešu rindās divi rezultatīvi sitieni Daniilam Fogelam.

"Jēkabpils Lūši"/"Ošukalns" - SK "Kengaroos" 10:4 (5:3)
Vārti:
Atamaņukovs 1', Raščevskis 5' 13', Halimons 7' 40', Potlovs 13' 22' 25' 39', Lomako 27' - Vabulis 10', Fogels 15' 16', Švāns 29'

Otro zaudējumu ar rezultātu 0:6 piedzīvoja TFK "Rēzekne". Latgalieši savā laukumā piekāpās čempionei FK "Raba", kas sezonu sākusi ar divām uzvarām un bilanci 15:1. Rīdziniekus pirmajā minūtē vadībā izvirzīja Toms Kristians Grīslis, bet otrajā puslaikā ar diviem vārtiem izcēlās Artūrs Strazdiņš.

TFK "Rēzekne" – FK "Raba" 0:6 (0:4)
Vārti:
Grīslis 1', Hercbergs 5', Rimkus 8', Rožkovskis 13', Strazdiņš 31' 38'

2014./2015. gada sezonas fināla atkārtojumā Daugavpils Olimpiskajā centrā FK "Nikars" pieveica vietējo BFC "Daugavpils" vienību. Otrajā puslaikā rīdziniekiem bija četru vārtu pārsvars, taču daugavpilieši prata pietuvoties, zaudējot spēli ar cienīgo 3:5. Pirmos vārtus Latgales vienības labā guva 2018./2019. gada 1. līgas rezultatīvākais spēlētājs Mārtiņš Rubļevskis.

BFC "Daugavpils" – FK "Nikars" 3:5 (0:3)
Vārti:
Rubļevskis 29', Stivriņš 33', Siņicins 38' - Matjušenko 7' 37', Al. Kuļešovs 9', D. Zabarovskis 19', Ziļs 27'

Savu pirmo uzvaru virslīgā izcīnīja FK "Nīca"/"OtankiMill", savā laukumā sensacionāli pieveicot FC "Petrow". Pirmos virslīgas vārtus Nīcas komandas vēsturē guva Valdis Nicis, bet uzvaru nesošie vārti Edgara Miķeļa Kovaļska kontā. FC "Petrow" piedzīvoja pirmo zaudējumu virslīgas regulārajā sezonā izbraukumā kopš 2019. gada 23. janvāra.

FK "Nīca"/"OtankiMill" - FC "Petrow"/"Jelgava" 3:2 (2:1)
Vārti:
Nicis 13' 18', Kovaļskis 34' - Seņs 10', Mat. Babris 39'

Kuldīgas FC "Nikers" 2018./2019. gada 1. līgas pusfināla atkārtojumā ar 4:2 pieveica TFK "Salaspils" vienību. Mača liktenis izšķīrās otrā puslaika vidū, kad kuldīdznieki piecu minūšu laikā guva trīs vārtus.

TFK "Salaspils" - FC "Nikers" 2:4 (1:0)
Vārti:
Peņkovskis 14', Burenkovs 37' - Ošis 31', Stepaņuks 34' (s.v.), Grīslis 36', Tarasovs 38'

Virslīgas trešā kārta paredzēta 23. un 24. oktobrī. Tuvākajā laikā sekos papildus informācija par iespējamību aizvadīt telpu futbola sacensības, balstoties uz Ministra kabineta aktuālajiem lēmumiem.