Pirmajās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīra astotdaļfināla spēlēs trešdien panākumu viesos izcīnīja Lionas "Olympique" un Frankfurtes "Eintracht".

"Porto" mājās piekāpās Lionas "Olympique" ar 0:1 (0:0).

Vienīgos vārtus 59.minūtē guva brazīlietis Lukašs Paktā. Mača kompensācijas laika piektajā minūtē bumba pabija arī viesu vārtos, taču Šansela Mbembas vārtu guvums pēc video atkārtojuma noskatīšanās netika ieskaitīs aizmugures dēļ.

Arī Seviljas "Real Betis" sava laukumā Spānijā neizdevās uzvarēt, piekāpjoties Vācijas vienībai Frankfurtes "Eintracht" ar 1:2 (1:2).

14.minūtē viesus vadībā izvirzīja Filips Kostičs, bet 30.minūtē rezultātu izlīdzināja Nabils Fekirs - 1:1.

Uzvaru Frankfurtes klubam ar precīzu sitienu 32.minūtē panāca Daiči Kamada.

52.minūtē viesiem bija iespēja dubultot pārsvaru, taču Rafaels Borre nespēja gūt vārtus. Viņš raidīja bumbu vārtu kreisajā apakšējā stūrī, kur to viegli tvēra mājinieku vārtsargs Klaudio Bravo.

Atbildes spēles notiks 17.martā.

Jau ziņots, ka bez spēlēm ceturtdaļfinālā iekļuva "Leipzig", kuras pretiniece Maskavas "Spartak" Krievijas iebrukuma Ukrainā dēļ tika izsēgta no sacensībām.

Pārējos piecos pāros pirmās spēles notiks ceturtdien.