Latvijas izlases futbolistu Vladislava Gutkovska (attēlā) un Jāņa Ikaunieka pārstāvētās komandas ceturtdien iekļuva UEFA Konferences līgas kvalifikācijas trešajā kārtā.

Gutkovska pārstāvētā Polijas komanda "Rakow" viesos ar 1:0 (1:0) pieveica Kazahstānas klubu "Astana".

Pirms nedēļas "Rakow" mājās svinēja graujošu uzvaru ar 5:0, divu maču summā svinot panākumu ar 6:0.

Gutkovskis laukumā devās 83. minūtē.

Vienīgos vārtus spēles 16. minūtē guva Vladislavs Kočergins.

Trešajā kārtā "Rakow" jātiekas ar uzvarētāju pārī Trnavas "Spartak" (Slovākija) un Velsas "Newtown".

Tikmēr Ikaunieks ceturtdien Orhejā laukumā devās pamatsastāvā un tika nomainīts mača kompensācijas laika pirmajā minūtē, viņa pārstāvētajai Kuopio "KuPS" viesos ar 4:1 (1:1) sagraujot Orhei "Milsami" vienību no Moldovas un divu spēļu summā uzvarot ar 6:3.

Uzvarētāju labā vārtus 27. minūtē guva Gabriels Bispu, 53.minūtē izcēlās Toni Mietinens, 88.minūtē - Daniels Kariljo un mača kompensācijas laika pirmajā minūtē tieši pirms ikaunieka nomainīšanas - Filips Valenčičs.

Mājiniekiem vienīgos vārtus pirmā puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē iesita Radu Ginsari.

Trešajā kārtā būs jātiekas ar "Liepāju" vai Bernes "Young Boys".