Fоtо: Reuters/Scanpix/LETA

Eiropas klubu futbolā nedrīkst nenovērtēt pretiniekus, pirms ceturtdien gaidāmā UEFA Konferences līgas mača ar Latvijas čempioni RFS uzsver pretinieces Florences "Fiorentina" galvenais treneris Vinčenco Italiāno.

RFS ceturtdien UEFA Konferences līgas grupu turnīra pirmajā mačā viesosies pie Itālijas A sērijas kluba Florences "Fiorentina". A apakšgrupas spēle kādreizējā Itālijas Futbola federācijas prezidenta Artēmio Franki vārdā nosauktajā stadionā sāksies plkst.19.45 pēc Latvijas laika un tiešraidē to translēs platforma "Viaplay".

"Fiorentina" "play-off" kārtā pārvarēja Nīderlandes komandas "Twente" barjeru, divu maču summā uzvarot ar 2:1. "Mums bija sarežģīts pretinieks un tādēļ nopietni gatavojamies rītdienas mačam. Eiropā nedrīkst nenovērtēt nevienu pretinieku, īpaši gadījumos, kad daudz ko nezini par pretinieku," kluba jaunumus atspoguļojošais portāls "Fiorentina.it" citē Italiāno teikto.

"Ir jābūt noskaņotiem, kā jau jebkura mačā, jo uz likmes ir svarīgi punkti. Jāspēlē labi jau no paša sākuma, apliecinot, ka esam gatavi cīņai," atzīmēja "Fiorentina" stūrmanis.

Italiāno arī atzīmēja, ka ir redzēts gana daudz RFS pēdējo spēļu, atzīstot, ka rīdzinieki smagā cīņā pārvarējuši "play-off" kārtu. "Jāsaprot, ka katrs mačs ir citādāks. "Twente" izbraukumā bija pavisam citādāka komanda, kamēr mājās spēlēja ar krietni lielāku intensitāti. Sagaidu jebko. Nekad nevar nenovērtēt pretiniekus," stāstīja Italiāno.

Florences klubs Eirokausos atgriezies pēc sešu gadu pārtraukuma un vēlas aizkļūt tik tālu, cik vien iespējams. "Šī nav Čempionu līga vai Eiropas līga, taču tāpat tas ir spēcīgs turnīrs. Kad turnīrā iesaistīsies komandas no Eiropas līgas, būs pavisam grūti," atzīmēja Italiāno.

"Fiorentina" treneris lika noprast, ka vārtus ceturtdien sargās Pjerludži Gollīni, taču tajā pat laikā atzīmēja, ka komandā ir divi līdzvērtīgi bumbu ķērāji. Krietni pieredzējušāks ir Pjetro Terrakjāno.

Nākamajā nedēļā RFS "Skonto" stadionā uzņems Skotijas vienību Edinburgas "Hearts", 6.oktobrī mājās cīnīsies ar Stambulas "Bašakšehir", 13. un 17.oktobrī viesosies Stambulā un Edinburgā, bet grupu turnīra pēdējā spēlē Rīgā būs duelis ar "Fiorentina" futbolistiem.

RFS ir vēsturē otrā Latvijas komanda, kas iekļuvusi UEFA klubu turnīru apakšgrupu sacensībās. No Latvijas klubiem iepriekš tikai "Ventspils" bija spēlējusi Eiropas klubu sacensību grupu turnīrā. Kurzemnieki pirms 13 gadiem pēc UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas "play-off" kārtas nepārvarēšanas sezonu turpināja UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !