"Parma" komanda ar Latvijas futbola uzbrucēju Dario Šitu rezervē trešdien pārvarēja Itālijas kausa izcīņas otro kārtu un nodrošināja vietu astotdaļfinālā, kurā stāsies pretī Itālijas A sērijas vienībai Milānas "Inter".

Parmas vienība savā laukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) uzvarēja B sērijas jaunpienācēju "Bari".

Šits maču sāka uz rezervistu soliņa un spēlē iesaistījās otrajā puslaikā 46.minūtē, nomainot Gabrielu Šarpantjē. Latvijas futbolists pavadīja laukumā visu atlikušo spēli.

Vienīgos vārtus spēlē 29.minūtē "Parma" labā guva Adrians Benedičaks.

Pirmajā kārtā "Parma" ar 2:0 (0:0) pārspēja "Salernitana" komandu, bet astotdaļfināla spēle tiks aizvadīta nākamā gada februārī.

18 gadus vecais Šits iepriekšējā sezonā debitēja B sērijā un laukumā devās trīs mačos.