Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals otrdien Linšēpingā rezultatīvi piespēlēja Šellefteo AIK uzvarā trešajā pagarinājumā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla trešajā spēlē.

AIK ar 4:3 (1:0, 2:0, 0:3, 0:0, 0:0, 1:0) uzvarēja "Linkoping" vienību, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-0.

Dzierkals 30.minūtē rezultatīvi piespēlēja Oskara Nilsona vārtu guvumā, panākot 2:0, tomēr pēc 3:0 panākšanas mājinieki trešajā periodā atspēlējās.

Trešā pagarinājuma 17.minūtē vairākumā uzvaras vārtus vairākumā guva Aksels Sandins-Pellika.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā uz ledus bija 27 minūtes un 43 sekundes, vienreiz metot pa vārtiem un spēli beidzot ar +/- rādītāju +1.

Citā ceturtdaļfināla sērijā Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas "Rogle" cīņā ar pamatturnīra pirmās vietas ieguvēju Kārlstades "Farjestad" sērijā ir vadībā ar 3-0.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.