Vankūveras "Canucks" ar Artūru Šilovu vārtos un uzbrucēju Teodoru Bļugeru ierindā otrdien piedzīvoja zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences pusfināla ceturtajā spēlē, Edmontonas "Oilers" sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-2.

"Canucks" viesos zaudēja ar 2:3 (0:1, 0:1, 2:1), edmontoniešiem uzvaras vārtus gūstot Evanam Bušāram 40 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Bļugers 11 minūtēs un desmit sekundēs laukumā pielietoja divus spēka paņēmienus, vienreiz meta pa vārtiem un uzvarēja visos sešos iemetienos.

Mājinieki ar Leona Draizaitla vārtiem vairākumā un Raiena Nūdženta-Hopkinsa "golu" 40 sekundes pirms otrā pārtraukuma panāca 2:0, taču "Canucks" ar Konora Gārlenda un Dakotas Džošuā metieniem minūti un 41 sekundi pirms cīņas beigām, kad Šilovs bija nomainīts ar sesto laukuma spēlētāju, atjaunoja neizšķirtu.

"Oilers" vienībā pa diviem (1+1) rezultativitātes punktiem sakrāja Draizaitls un Bušārs, bet vārtos Kalvins Pikārs atvairīja 19 metienus.

Nākamo spēli komandas aizvadīs ceturtdien Vankūverā.

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis otrdien nepiedalījās Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa Floridas "Panthers" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Panthers" mājās ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) zaudēja Bostonas "Bruins" komandai. Sērijā ar -31 vadību saglabā "Panthers".Piektajā minūtē "Bruins" vadībā izvirzīja Morgans Gikijs, 27.minūtē Sems Reinhārts rezultātu izlīdzināja, bet uzvaras vārtus "lāčiem" 31.minūtē guva aizsargs Čārlijs Makavojs, kuram pirmo vārtu guvumā tika rezultatīva piespēle.

"Panteru" vārtsargs Sergejs Bobrovskis atvairīja 26 metienus, bet otrā laukuma galā Džeremijs Sveimens tika galā ar 28 metieniem.

Nākamā cīņa sērijā notiks piektdien Bostonā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!