Latvijas aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas "Panthers" piektdien cieta zaudējumu Stenlija kausa pusfināla otrajā spēlē.

"Panthers" viesos pagarinājumā ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpās pamatturnīra uzvarētājai Ņujorkas "Rangers", sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam kļūstot 1:1.

Balinskis nebija pieteiks spēlei.

Piektajā minūtē Vinsents Tročeks mājiniekus izvirzīja vadībā, pēc Adama Foksa piespēles raidot ripu tukšā vārtu stūrī, bet 19.minūtē vairākumā "panteras" panāca izlīdzinājumu, vārtus no mājinieku zonas vidus gūstot Kārteram Verheigam.

Pagarinājuma 15.minūtē uzvaras vārtus no "Panthers" zonas vidus guva Bārklijs Gudrovs.

Tročeks sakrāja divus (1+1)) rezultativitātes punktus, bet uzvarētāju vārtos 26 metienus atvairīja Igors Šestjorkins.

"Panthers" vārtos Sergejs Bobrovskis atvairīja 28 no 30 metieniem.

Sērijas trešā spēle notiks svētdien Sanraizā.

Iepriekšējā sezonā Stenlija kausa finālā Vegasas "Golden Knights" ar 4-1 pārspēja Floridas "Panthers".

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!