Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas otrajā spēlē otrdien Bostonas "Bruins" vienība savā laukumā vārtu guvumiem bagātā cīņā ar 6:5 (1:2, 5:1, 0:2) uzvarēja Tampabejas "Lightning" komandu.

Viesi šajā mačā vadībā izvirzījās jau pēc 13 nospēlētām sekundēm, pirmo trešdaļu noslēdzot ar rezultātu 2:1 savā labā. Tomēr otrajās 20 minūtēs trīs bezatbildes vārtus guva "Bruins" hokejisti, līdz perioda beigām gūstot vēl divus, kamēr "Lightning" atbildēja ar vienu precīzu raidījumu. Līdz trešās trešdaļas vidum viesi rezultāta starpību bija samazinājuši līdz vieniem vārtiem, tomēr atjaunot neizšķirtu viņiem neizdevās.

Uzvarētāju rindās šajā mačā divus vārtus un divas rezultatīvas piespēles iekrāja Tailers Segvins, kamēr Maikls Raiders tika pie diviem vārtiem un vienas rezultatīvas piespēles. Vēl uzvarētāju labā šajā mačā izcēlās Neitans Hortons un Davids Krejči.

Savukārt "Lightning" komandas labā šajā cīņā pa vieniem vārtiem guva Adams Hals, Martēns Senluī, Vensāns Lekavaljē, Stīvens Stemkoss un Dominiks Mūrs.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1-1. Nākamais mačs notiks ceturtdien Tampabejā.