Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas “Senators” komanda izbraukumā ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:1, 0:2) piekāpās pašreizējiem Stenlija kausa īpašniekiem Bostonas “Bruins”.

Daugaviņš šajā mačā nospēlēja astoņas minūtes un 42 sekundes, no kurām minūti un 29 sekundes spēlēja mazākumā, taču ar rezultativitātes punktiem, metieniem vai soda minūtēm viņš neatzīmējās, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu.

Otrajā periodā “Senators” hokejisti bija vadībā ar 3:1, taču līdz spēles beigām Bostonas komanda atspēlējās un pat uzvarēja, sagādājot viesiem ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Otavas komandā ar vārtu guvumiem izcēlās Kolins Grīnings, Ēriks Karlsons un Kails Turiss, bet uzvarētājiem precīzi bija Breds Maršāns, Milans Lučičs, Deniss Zaidenbergs un Zdeno Hara.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Senators ar 60 punktiem 53 spēlēs pašlaik ieņem 6. vietu.