Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla otrajā spēlē otrdien Ņūdžersijas “Devils” rezultātu 4:1 (0:1, 0:0, 4:0) uzvarēja Filadelfijas “Flyers” vienību, izlīdzinot rezultātu sērijā līdz četrām uzvarām 1-1.

Spēles pirmos vārtus jau trešajā minūtē guva “Flyers” spēlētājs Mets Rīds, bet cīņas turpinājumā ilgāku laiku vārti netika gūti. Mača 44.minūtē Adams Larsons no “Devils” komandas rezultātu izlīdzināja, bet astoņas minūtes vēlāk Deivids Klarksons jau izvirzīja vadībā viesus.

Turpinājumā “Devils” hokejisti Treviss Zajacs un Braiss Salvadors guva vēl pa vieniem vārtiem viesu komandas labā, palīdzot savai vienībai svinēt pārliecinošu uzvaru.

Sērijas nākamās divas spēles risināsies Ņūdžersijā.