Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālu trešdien ar uzvaru iesāka Losandželosas 'Kings", kas viesos pagarinājumā ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pieveica Ņūdžersijas "Devils".

Sērijā līdz četrām uzvarām nākamā spēle 2.jūnijā notiks atkal "Devils" laukumā, bet tad divi mači būs Losandželosā.

Pirmā perioda vidū pēc Latvijas izlases galvenā trenera Teda Nolana dēla Džordana Nolana piespēles Kolins Freizers izvirzīja "Kings" vadībā, bet otrā perioda izskaņā Antons Volčenkovs rezultātu izlīdzināja. Uzvaras vārtus "Kings" labā pagarinājuma devītajā minūtē pretuzbrukumā guva Anže Kopitars.