Hokeja klubs "Rīga" ceturtdien izbraukumā Habarovskā ar 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē pieveica vietējo "Amurskije tigri" komandu.

Rezultātu šai mačā atklāja rīdzinieki, Artūram Ševčenko pārspējot Mihailu Finaginu mājinieku vārtos, un tie bija vienīgie šai periodā gūtie vārti.

Otrās trešdaļas sākumā "Amurskije tigri" rezultātu izlīdzināja - Matvejs Timčenko panāca 1:1, bet periodu rīdzinieki tomēr noslēdza ar 2:1 savā labā. HK "Rīga" vadībā atkal izvirzīja Nikolajs Jeļisejevs.

Trešajā trešdaļā viesi guva vēl divus vārtus - Rihards Bukarts sestajā minūtē nodrošināja mūsējiem divu vārtu pārsvaru, bet 43 sekundes pirms spēles beigām Juris Upītis vēlreiz pārspēja Finaginu - 4:1.

Jāpiebilst, ka neviena no komandām šai mačā neizmantoja nevienu skaitlisko vairākumu, visi vārti tika gūti, spēlējot vienādos sastāvos. Piektdien abas komandas sacentīsies vēlreiz.