Otavas "Senators" otrdien izbraukumā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pārspēja Bufalo "Sabres", spēlē piedaloties arī Latvijas uzbrucējam Kasparam Daugaviņam.

Daugaviņš uz ledus pavadīja 11 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un nopelnīja savai komandai vienu vairākumu, kas gan netika realizēts. Vārtus "Senators" labā guva Ēriks Karlsons un Ēriks Kondra, turklāt mazāk nekā divu minūšu laikā otrajā periodā.

Otavas "Senators" šī bija pirmā uzvara pēc diviem zaudējumiem. Austrumu konferences kopvērtējumā "Senators" atrodas piektajā vietā.