Latvijas uzbrucēja Zemgusa Girgensona pārstāvētais Bufalo "Sabres" sestdien Nacionālās Hokeja līgas (NHL) spēlē savā laukumā ar 3:6 (0:0, 1:3, 2:3) piekāpās Anaheimas "Ducks" vienībai.

Girgensons šai mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 14 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Spēles pirmajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, rezultāts tika atklāts otrā perioda vidū, kad "Sabres" vadībā izvirzīja Kodijs Hodžsons, realizējot skaitlisko vairākumu. Tomēr mājinieki atbildēja ar trim gūtiem vārtiem sešu minūšu laikā, panākot 3:1.

Trešajā periodā "Ducks" spēlētāji 39 sekunžu laikā vēl divas reizes pārspēja "Sabres" vārtsargu Jonasu Enrotu, izvirzoties vadībā jau ar 5:1. Spēles turpinājumā "Sabres" divus vārtus atguva - 5:3, bet 16. minūtē mājinieki vēlreiz lika mainīties skaitļiem rezultātu tablo - 6:3.

Bufalo komandai šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas un trīspadsmitais sezonā.