Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā piektdien HK "Rīga" komanda ar rezultātu 2:1 (0:1, 2:0, 0:0) savā laukumā pārspēja Maskavas "Krasnaja armija" vienību.

Spēles 12. minūtē vadībā izvirzījās Maskavas komanda, kad precīzi meta Kirils Kovaļevskis, bet otrajā periodā rīdzinieki izvirzījās vadībā. 32.minūtē Edgars Skisna izlīdzināja rezultātu, bet Artūrs Ševčenko 30 sekundes pirms trešdaļas beigām panāca rezultātu 2:1. Trešajā periodā HK "Rīga" nosargāja pārsvaru un izcīnīja uzvaru.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā HK "Rīga" ar 72 punktiem 34 spēlēs ieņem ceturto vietu.