Latvijas U-20 hokeja izlase pirmdien otrajā spēlē pasaules čempionāta pirmajā divīzijā pārliecinoši, ar 10:0 (3:0, 4:0, 3:0) uzvarēja Slovēnijas vienaudžus.

Latvijas izlases vārtus šajā spēlē sargāja Ivars Punnenovs, kurš atvairīja visus 19 pretinieku metienus pa saviem vārtiem.

Četrus no 10 vārtiem Latvijas izlase guva, spēlējot skaitliskajā vairākumā.

rezultāts tika atklāts pirmās trešdaļas vidū, kad Slovēnijas izlases vārtsargu Žanu Usu pārspēja Haralds Egle. Pēc divām minūtēm Edgars Kulda panāca jau 2:0, bet trešdaļas beigās Rinalds Rosinskis realizēja pirmo skaitlisko vairākumu.

Otrā perioda pirmajās piecās minūtēs Ņikita Jevpalovs un Bruno Birzītis jau panāca 5:0 Latvijas izlases labā, un slovēņu valstsvienības treneris nomainīja Usu pret Tomašu Trlecu. Divas minūtes pēc vārtsarga nomaiņas tika pāspēts arī Trlecs - vārtus guva Roberts Lipsbergs un Linards Mazurs-Mago.

Trešajā trešdaļā vārtus guva Ņikita Jevpalovs, Rodrigo Ābols un Rūdols Maslovskis.

Atgādinām, ka turnīra pirmajā spēlē Latvija pārspēja Poliju. Cīņā par atgriešanos hokeja elitē, turpinājumā Latvijas U-20 izlase vēl tiksies ar Austriju, Dāniju un Baltkrieviju.