"Rīga"/"Prizma" un "Ozolnieki"/"Monarch" komandas sestdien uzvarēja pirmajās Latvijas hokeja čempionāta ceturtdaļfināla spēlēs.

"Rīga"/"Prizma" savā laukumā ar 6:0 (3:0, 2:0, 1:0) apspēlēja šīs sezonas čempionāta pastarīti "Daugavpili".

Rīdzinieku labā ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās aizsargs Mihails Kokļins, bet pieredzējušais Aleksandrs Macijevskis pievienoja divus vārtus.

Tikmēr "Ozolnieki"/"Monarch" savā laukumā ar 4:3 (1:1, 1:2, 2:0) uzvarēja "Dinamo"/"Juniors" komandu.

Vēl piecas minūtes līdz pamatlaika beigām "Ozolnieki"/"Monarch" bija iedzinējos ar 2:3, taču, pateicoties Ērika Ozollapas un Elvisa Želubovska vārtiem, mājiniekiem izdevās izslēgšanas spēles sākt ar uzvaru.

Želubovskis šajā mačā izcēlās ar trim vārtiem jeb "hat-trick", bet Ozolnieku aizsargs Sergejs Durdins veica trīs rezultatīvas piespēles.

Izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināli ilgs līdz vienas komandas trim uzvarām. Arī pusfinālā cīņa ritēs līdz trim uzvarām, bet finālsērijā uzvarētāja noskaidrošanai būs jāizcīna četri panākumi.

Kā zināms, automātisku vietu pusfinālā jau nodrošinājušas regulārā čempionāta labākās komandas - "Kurbads" un "Zemgale"/LLU, kamēr 3.-6.vietas ieguvēji cīnās ceturtdaļfinālā.

Latvijas čempionāta finālsērijas spēles tiks aizvadītas marta otrajā pusē.