Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien zaudējumu piedzīvoja latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētais klubs Tampabejas "Lightning", kas ar 3:6 (1:2, 2:0, 0:4) piekāpās Kolorādo "Avalanche".

Gudļevskis atkal bija pieteikts mačam kā rezervists, bet "Lightning" vārtsargs Bens Bišops šoreiz atvairīja 29 no 33 metieniem.

Pirmā perioda 17.minūtē Toms Pjats vadībā izvirzīja Tampabejas klubu, bet līdz trešdaļas beigām Taisons Barijs un Raians O'Railijs panāca jau 2:1 "Avalanche" labā. Otrajā periodā divreiz precīzs bija Neits Tompsons, palīdzot "Lightning" atgūt vadību. Tomēr pārsvaru Gudļevska klubs nenosargāja - trešā perioda sestajā minūtē Niks Holdens vairākumā izlīdzināja rezultātu, bet 17.minūtē Ēriks Džonsons guva "Avalanche" uzvaras vārtus. Pēdējā minūtē "Lightning" treneri centās glābt situāciju, nomainīja Bišopu pret sesto laukuma spēlētāju, bet to izmantoja pretinieki un Holdens un Pols Ščastnijs raidīja ripas tukšos vārtos.