Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā ceturtdien pie uzvaras tika Zemga Girgensona un Teda Nolana pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda, kas tādējādi pārtrauca garāko zaudējumu sēriju kopš 2003.gada decembra.

Kārtējā mačā "Sabres" bez savainotā Girgensona viesos ar 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) pieveica Edmontonas "Oilers". "Sabres" tā bija pirmā uzvara pēc septiņiem zaudējumiem pēc kārtas.

Pirmā perioda 18.minūtē Tailers Hols vairākumā vadībā izvirzīja "Oilers", bet otrā perioda vidū Korijs Konačers arī vairākumā izlīdzināja rezultātu. Mačā izšķirošs bija trešā perioda sākums, kad nepilnu četru minūšu laikā Konačers un Drū Stefords panāca 3:1.