Šveices hokeja čempionāta pusfinālā otrdien iekļuva Latvijas izlases uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētais klubs "ZSC Lions", kas tagad pusfinālā cīnīsies pret Kaspara Daugaviņa vienību Ženēvas "Servette".

Ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā, septītajā spēlē "ZSC Lions" ar 1:0 pieveica "HC Lausanne", visā sērijā svinot panākumu ar 4-3. Izšķirošos un vienīgos vārtus spēles 29.minūtē guva Marks Andrē Beržerons. Ķēniņš šajā spēlē izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bet spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pēc Ķēniņa kluba iekļūšanas pusfinālā ir zināms, ka Šveices čempionāta finālā spēlēs kāds no latviešu uzbrucējiem. Latvijas uzbrucēju pārstāvēto komandu dueļa pirmā spēle risināsies jau 27.martā.