Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:1, 1:2) piekāpās Edmontonas "Oilers".

Girgensons otrā perioda pirmajā minūtē palīdzēja Metam Mulsonam atklāt spēles rezultātu. Girgensonam šis bija piektais rezultativitātes punkts sezonā, tagad viņa kontā divi vārti un trīs piespēles.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 17:47 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 32 procentos no iemetieniem, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficentu "+1".

"Sabres" komanda šajā mačā divas reizes bija vadībā – 1:0 un 2:1, tomēr "Oilers" hokejisti prata atspēlēties. Bufalo rindās vārtus guva arī Drū Stefords, bet uzvarētājiem precīzi meta Īro Pakarinens, Marks Arkobelo un Boids Gordons.