Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā ceturto zaudējumu piedzīvoja latvieša Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda, kas ar 3:6 piekāpās Detroitas "Red Wings".

Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 19 minūtes un 31 sekundi, no kurām 1:04 minūtes nospēlēja vairākumā un 3:40 – mazākumā. Latvietis izdarīja divus metienus pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un bloķēja divus pretinieku metienus. Girgensona kontā arī viens divu minūšu noraidījums, ko "Red Wings" realizēja. Maču viņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

"Sabres" šajā mačā bija vadībā ar 3:1, tomēr spēles pēdējās 22 minūtēs "Red Wings" guva piecus bezatbildes vārtus un izcīnīja uzvaru.