Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres", aizvadot vāju otro periodu, ar rezultātu 2:5 piekāpās Karolīnas "Hurricanes".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 18:22 minūtes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizdarīja. Viņš veica trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja 40 procentos iemetienu, kā arī nospēlēja 3:48 minūtes vairākumā un 1:10 – mazākumā.

"Sabres" komandā abus vārtus guva no AHL izsauktais Filips Varons, tikmēr uzvarētājiem precīzi meta Džefs Skiners, Jirži Tlustijs, Ēriks Stāls, Viktors Rasks un Railijs Nešs.

NHL kopvērtējumā "Sabres" un "Hurricanes" ieņem 28. un 29.vietu. Bufalo vienībai ir 31 punkts 42 spēlēs, bet Karolīnas klubam – 30 punkti 41 spēlē.