Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā Zemgus Girgensons un viņa Bufalo "Sabres" nespēja pārtraukt savu zaudējumu sēriju.

"Sabres" ar rezultātu 1:2 piekāpās Tambapejas "Lightning" hokejistiem, piedzīvojot savu septīto zaudējumu pēc kārtas.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 18:51 minūti, kuru laikā reizi meta pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja negatīvu lietderības koeficentu "-1", uzvarēja 42 procentos iemetienu, bet 2:14 minūtes pavadīja vairākumā, bet 3:16 minūtes spēlēja mazākumā.

"Sabres" labā vienīgos vārtus guva Kodijs Makkormiks, bet uzvarētājiem precīzi meta Valteri Filipula un Stīvens Stemkoss.

"Sabres" NHL Austrumu konferences kopvērtējumā ar 31 punktu 43 spēlēs ir priekšpēdējā, 16.vietā.