Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons un Bufalo "Sabres" komanda ceturtdien izbraukumā ar rezultātu 3:4 (2:2, 0:2, 1:0) zaudēja Pitsburgas "Penguins" hokejistiem.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 18:32 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un uzvarēja 62 procentos iemetienu. Latvietis aktīvi iesaistījās trešo vārtu guvumā, bet pie rezultativitātes punktiem netika.

"Sabres" hokejisti šajā spēlē izdarīja 53 metienus pa "Penguins" vārtiem, kamēr pretinieki atbildēja ar 29 metieniem.

Pirmajā trešdaļā Paskāls Dupuī un Patriks Hornkvists izvirzīja vadībā "Penguins" komandu, taču Džeimijs Makgins un Nikolā Delorjē rezultātu izlīdzināja. Otrajā periodā Bens Lavdžojs un Jevgeņijs Malkins atjaunoja divu vārtu pārsvaru "Penguins" komandai, bet pēdējā trešdaļā Mets Mulsons panāca mača gala rezultātu.

NHL kopvērtējumā "Sabres" ar sešiem punktiem desmit spēlēs ir 14.vietā Austrumu konferencē.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja Kristera Gudļevska pārstāvētā Tampabejas "Lightning" komanda, kas ar 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) piekāpās Kolorādo "Avalanche".

Gudļevskis šajā mačā palika "Lightning" rezervē, kamēr Bens Bišops atvairīja 24 no 26 pretinieku metieniem.