Hokeja Eirotūres pirmajā posmā 'Karjala' kausā ceturtdien Oļega Znaroka vadītā Krievijas valstsvienība ar 1:2 piekāpās Somijas izlasei, bet mājiniece Zviedrija ar 6:2 sagrāva Čehiju.

Mačā pret somiem Krievija pirmā guva vārtus – nepilnas piecas minūtes pirms pirmā perioda beigām izcēlās komandas kapteinis Iļja Kovaļčuks. Jau pēc pusotras minūtes Lase Kukonens izlīdzināja rezultātu, bet uzvaras vārtus Somijai desmit minūtes pirms spēles beigām guva Petri Kontiola.

Tikmēr zviedri mačā pret Čehiju izšķirošo pārsvaru ieguva pirmajās divās trešdaļās, izvirzoties vadībā ar 4:0. Uzvarētājiem divus vārtus guva Joels Lundkvists, bet pa reizei izcēlās Jūhans Fransons, Džimijs Ēriksons, Roberts Rosens un Markuss Sērensens. Čehijas rindās vārtus guva Milans Gulašs un Jans Gruška.