Pie vēl viena panākuma Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačos sestdien tika latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda, kas izbraukumā 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) pārspēja Nešvilas "Predators".

Lai gan šī mača rezultātu 12. minūtē atklāja "Predators" hokejists Maiks Fišers, turpinājumā "Sabres" guva četrus bezatbildes vārtus, katrā no nākamajiem periodiem pārspējot pretiniekus pa divām reizēm.

Divus vārtus "Sabres" labā guva Semu Reinhertu, tiekot nosaukts par cīņas pirmo zvaigzni.

Tikmēr Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 56 sekundes, metienus pa vārtiem neveicot. Taču latvietis pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja tikpat pretinieku raidījumus un nopelnīja divas soda minūtes. Tāpat viņš 12 no 19 iemetieniem un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

NHL Atlantijas divīzijas kopvērtējumā "Sabres" komanda ar 22 punktiem 24 cīņās ieņem priekšpēdējo, septīto, pozīciju, bet Austrumu konferencē Bufalo klubs atrodas 13. vietā.