Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien laukumā beidzot devās latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, bet viņa pārstāvētā vienība Vankūveras "Canucks" ar 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) pieveica vārtsarga Kristera Gudļevska komandu Tamapbejas "Lightning".

Gudļevskis šoreiz atkal palika rezervē, bet Ķēniuņš nospēlēja 9:24 minūtes. Latviešu uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, kuru laikā "Lightning" guva savus vienīgos vārtus spēlē, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Pirmajā periodā Svens Bērtči vadībā izvirzīja "Canucks", bet 22 sekundes pirms otrā perioda beigām "Lightning" vairākumā neizšķirtu panāca Džonatans Marčeso. Uzvaras vārtus Vankūveras komandai guva Daniels Sedīns, kurš bija precīzs pēc sava brāļa Henrīka Sedīna piespēles.