Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā kārtējo zaudējumu otrdien piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētais klubs Bufalo "Sabres", kas pagarinājumā ar 1:2 piekāpās Edmontonas "Oilers".

Girgensons nepiedalījās vienīgajā "Sabres" vārtu guvumā, izdarīja trīs metienus pa vārtiem, kā arī divas reizes pielietoja spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu. Viņš laukumā bija 18:57 minūtes, nopelnīja arī divu minūšu noraidījumu, bet Girgensona lietderības koeficients spēlē bija neitrāls.

"Sabres" labā vienīgos vārtus guva Kels O'Reilijs, kurš trešā perioda vidū panāca 1:1, bet par spēles spožāko zvaigzni kļuva NHL 2015. gada drafta pirmais numurs Konors Makdeivids. Jau spēles 22. sekundē viņš guva "Oilers" pirmos vārtus, bet pagarinājuma ceturtajā minūte pēc teicama sologājiena atnesa Edmontonas komandai uzvaru.