Teicami Šveices čempionāta pusfinālu iesācis Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvsi Merzļikins, kurš palīdzēja savai komandai "Lugano" pirmajā mačā ar 5:0 sagraut Ženēvas "Servette".

Merzļikins šajā spēlē bija "Lugano" pamatvārtsargs un sev uzticēto lomu attaisnoja pilnībā, kļūstot par spēles spožāko zvaigzni. Latviešu vārtsargs atvairīja 39 metienus, bet laukumā bija nepilnas 54 minūtes.

Jau spēles astotajā minūtē Merzļikinam nācās uz laiku doties uz rezervistu soliņa, jo cieta sadursmē ar pretinieku. Tomēr pēc sešām minūtēm Merzļikins atgriezās "Lugano" vārtos un turpinājumā nevainojami pildīja savus pienākumus.

Sērijā līdz četrām uzvarām nākamais mačs notiks 19. martā.

Tikmēr Šveices pusfināla otrajā sērijā "Bern" viesos pagarinājumā ar 5:4 uzvarēja "Davos".

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!