Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā pārtrūkusi Zemgus Girgensona pārstāvētā kluba Bufalo "Sabres" trīs uzvarēto spēļu sērija – "Sabres ceturtdien viesos ar 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) piekāpās Toronto "Maple Leafs".

Girgensons laukumā bija 13:43 minūtes, izdarīja četrus metienus pa vārtiem, uzvarēja piecos no astoņiem iemetieniem, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-1".

Pirmā perioda piektajā minūtē Mičels Marners guva "Maple Leafs" pirmos vārtus, bet otrā perioda sākumā viņš panāca jau 2:0. Lai gan pēc četrām minūtēm Markuss Folinjo vienus vārtus atguva, atlikušajā spēles laikā rezultāts nemainījās, un "Maple Leafs" tika savas ceturtās uzvaras sezonā.