Nepatīkamu brīdi Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē pret Toronto "Maple Leafs" sestdien piedzīvoja Pitsburgas "Penguins" vārtsargs Marks-Andrē Flerī.

Spēles otrajā minūtē pie "Penguins" vārtiem pēc nelielas grūstīšanās līdzsvaru zaudēja un nokrita pretinieku hokejists Džeimss van Rīmsdiks, kurš nejauši ar slidu aizķēra arī vārtu vīra kaklu. Pēc brīža spēle tika aptūrēta, bet Flerī ar mediķiem devās uz ģērbtuvēm.

Interesanti, ka pēc savainojuma Flerī uz kakla uzliktas piecas šuves, pēc kā viņš atgriezās laukumā. Viņa aizvietotājs Mets Marejs vārtos bija nepilnas deviņas minūtes, kad "Penguins" vārtu drošību atkal uzņēmās Flerī. Mačā "Penguins" zaudēja pagarinājumā ar 1:2.