Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons izcēlās ar rezultatīvu piespēli, tomēr tas neglāba viņa pārstāvēto Bufalo "Sabres" no zaudējuma.

"Sabres" otrdien ar rezultātu 3:4 (2:0, 0:3, 1:1) piekāpās Toronto "Maple Leafs".

Girgensons rezultatīvo piespēli izdarīja Viljamam Karīram, kad viņš spēles 58. minūte guva "Sabres" trešos vārtus un panāca mača gala rezultātu. Girgensons šajā spēlē iekrāja savu 11. rezultativitātes punktu, tagad viņa kontā ir pieci vārti un sešas rezultatīvas piespēles.

Girgensons nospēlēja 14:17 minūtes un izcēlās arī ar trim spēka paņēmieniem un lietderības koeficientu +2.

Bufalo hokejisti aizvadītajā mačā pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0, precīzi metot Kailam Okposo un Evanderam Keinam, bet mača turpinājumā četrus vārtus pēc kārtas guva "Maple Leafs" spēlētāji Leo Komarovs, Mets Martins, Ostons Metjūss un Džeims van Rīmsdiks, panākot rezultātu 2:4. Mača noslēgumā Karīrs rezultāta deficītu samazināja līdz minimumam, bet atspēlēties "Sabres" nespēja.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Sabres" ar 43 punktiem 44 spēlēs ierindojas priekšpēdējā, 15. vietā.