Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien, 9. februārī, uzvaras vārtus guva Ņikita Jevpalovs, palīdzot Sanhosē "Barracuda" ar 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) pieveikt Sandiego "Gulls".

Jevpalovs mačā saņēma arī otrās zvaigznes godu, bet par labāko atzina "Barracuda" vārtsargu Troju Groseniku, kurš atvairīja 38 no 39 metieniem.

Latviešu uzbrucējs savus septītos vārtus sezonā guva otrā perioda sākumā, panākot 2:0. Visā mačā Jevpalovs izdarīja trīs metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, bet spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu "+1".

Citā AHL mačā Teodora Bļugera pārstāvētā vienība Vilksbāres/Skrentonas "Penguins" ar 0:4 kapitulēja Sentdžonsas "IceCaps". Latviešu uzbrucējs piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-2".