Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otro kārtu pirmdien sasniedza Dalasas "Stars", savukārt citā duelī starp Vašingtonas "Capitals" un Karolīnas "Hurricanes" būs vajadzīga izšķirošā, septītā, spēle.

Rietumu konferences izslēgšanas mačā "Stars" savā laukumā ar rezultātu 2:1 pagarinājumā uzvarēja Nešvilas "Predators" un sērijā līdz četrām uzvarām guva panākumu ar 4-2.

Mača sestajā minūtē Ostins Vatsons izvirzīja vadībā "Predators" hokejistus, tomēr 20 minūtes vēlāk Bleiks Komo rezultātu "Stars" vienībai izlīdzināja. Pamatlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pagarinājumā pēc nospēlētām 17 minūtēm Jons Klingbergs guva svarīgus vārtus un izrāva savai komandai uzvaru.

Nākamajā kārtā "Stars" pretinieki būs Sentluisas "Blues", kas iepriekš ar 4-2 pieveica Vinipegas "Jets".

Savukārt Austrumu konferencē Karolīnas "Hurricanes" ar rezultātu 5:2 pārspēja Vašingtonas "Capitals" un izlīdzināja rezultātu sērijā līdz četrām uzvarām 3-3.

Mačs iesākās ļoti līdzīgā cīņā un līdz 22. minūtei rezultāts bija neizšķirts 2:2. Savukārt trešajā periodā "Hurricanes" hokejisti guva trīs bezatbildes vārtus, precīzi metot Džordanam Stālam, Džastinam Viljamsam un Dagijam Hamiltonam.